MANAGER DS. KIEROWCÓW

KONTAKT

Mielec - Dodane przez anna.bazak (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia MANAGER DS. KIEROWCÓW

Arriva sp. z. o.o (dawna Veolia Transport) wiodący na ogólnoeuropejski rynku, operator usług transportowych, zatrudniającym około 47 000 pracowników i prowadzącym działalność w 15 krajach Europy poszukuje kandydata na stanowisko:

lokalizacja: Mielec

Zakres obowiązków:
- zarządzanie grupą kierowców
- zapewnienie optymalnej organizacji pracy kierowców
- optymalizacja kosztów utrzymania pojazdów
- prowadzenie działań mających na celu ograniczenie zużycia paliwa
- szkolenie kierowców z zakresu Eco-drivingu
- kontrola i rozliczanie zużycia paliwa na poszczególne pojazdy i kierowców
- prowadzenie komisji przepałowych i raportowanie wyników do bezpośrednich przełożonych

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie,
- znajomość konstrukcji pojazdów ciężarowych (doświadczenie w pracy na warsztacie)
- znajomość przepisów z zakresu czasu pracy kierowców, transportu drogowego, prawa pracy,
- umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy,
- posiadanie aktualnego prawa jazdy kat. D (warunek konieczny)
- mile widziane doświadczenie z pracy w służbach mundurowych
- dyspozycyjność,
- uczciwość i rzetelność w wykonywaniu codziennych obowiązków pracowniczych,

Kandydatom oferujemy:
- ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim.
- bogaty pakiet socjalny
- umowa o pracę
- bilet pracowniczy

Aplikacje z dopiskiem Rekrutacja: Manager ds. kierowców prosimy składać na adres:
Arriva sp. z o.o., ul. Jagiellończyka 7, 39-300 Mielec (Dworzec Autobusowy)
lub na adres e-mail.

Mapa MielecProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - MANAGER DS. KIEROWCÓW

Polecane, ciekawe strony z Mielca. Prowadzisz serwis o Mielcu lub zwiazany z Mielec - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gazeta klubowa Stali Mielec !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Mielec City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Mielca: Dębica ogłoszenia - Tarnobrzeg darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Rzeszów ogłoszenia - Stalowa Wola sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję